Jakie zabawki są najlepsze dla twojego psa?

Wybór zabawki dla psa.

Czas zabaw z czworonogiem jest dobrą możliwością, aby wykorzystać wigor naszego pupila, jednocześnie pogłębiać relację. Regularne gry wpływają dobrze na zdrowie psa, tak jak i sprawiają uciechę właścicielowi. Gry warto jest wzbogacać przy użyciu zabawek dla psów. Na rynku natkniemy się dużo różnych kategorii zabawek dla psów, ale jak dobrać tą najlepszą?

Piłki dla psa.

Ulubioną zabawką wszystkich psiaków jest piłka dla psa. Tą tradycyjną zabawkę kupimy w większości sklepów zoologicznych w różnych wielkościach, odpowiednich do potrzeb naszego psa. Piłki dla psów produkowane są z szeregu tworzyw, są piłki z gumy, z materiału a także plastikowe. Dokonując wyboru piłki dla psa należy zwrócić uwagę na jej rozmiar. Rozmiary piłek dla psów są uniwersalne, ale trzeba pamiętać o prawdopodobieństwie udławienia się podczas zabawy, w sytuacji gdy piłka dla psa jest zbyt mała. Wybierając nową zabawkę nie zapominajmy o bezpieczeństwie naszych ulubieńców. Jest to wyjątkowo ważne, gdy jesteśmy właścicielami małych ras psów, takich jak pudle lub yorki, dla których dobieramy niestandardowe wielkości zabawek.

Frisbee dla psa.

Jeśli chcielibyśmy wyszaleć się z psem na świeżym powietrzu wspaniałym wyborem jest frisbee dla psa. Trudno znaleźć psa, który oprze się w tej zabawie. Frisbee dla psa lepiej wykorzystać na otwartym terenie, takiej jak łąka, park lub ogród, tam gdzie pies będzie mógł wybiegania się. Jeśli piesek umie aportować, warto wybrać frisbee dla psa o dobranej wielkości, aby psu wygodnie można było trzymać zabawkę w pysku. Frisbee dla psa nie może być za twarde, gdyż istnieje ryzyko niezamierzonego uderzenia psa frisbee podczas zabawy, dlatego mając na celu ustrzeżenie się bolesnych wypadków kupujmy frisbee elastycznych. Zabawa z frisbee jest ekscytującą postacią aktywności fizycznej, a jak wiadomo w zdrowym ciele, zdrowy duch!

sklep zoologiczny online