Survarium na IGames-Expo 2013

igames
Twórcy Survarium byli na trwających od 16 do 18 sierpnia targach gier komputerowych IGAMES-EXPO 2013 w Kijowie na Ukrainie. Na własnym stoisku prezentowali wczesną wersję swojej gry MMO. Przy okazji jednemu z rosyjskojęzycznych portali fanowskich poświęconych tej grze, udało się nakłonić community managera Vostok Games – Andrijasza Kozłowskiego – do udzielenia krótkiego wywiadu. W rozwinięciu newsa najważniejsze pytania i odpowiedzi oraz filmiki z targów.

Czy pojawicie się na zbliżającej się wystawie Igromir w Rosji?

Na początku października pojawimy się na targach Igromir w Rosji, ale przedtem będziemy na wystawie Gamescom w Niemczech. Postaramy się doprowadzić build obecnej wersji gry do grywalnego stanu, by spełnić oczekiwania zachodnich graczy.

Czy w przyszłości zamierzacie stworzyć port gry Survarium na konsole nowej generacji tj. Xbox One i PlayStation 4?

Ogólnie rzecz biorąc konsole nowej generacji są dla nas ciekawe, ale w obecnej chwili koncentrujemy się na dokończeniu gry Survarium na komputery klasy PC. Port gry na konsole to bardzo odległe plany na przyszłość.

Dlaczego w testach gry Survarium nadal nie uczestniczą gracze z zachodu?

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta- jeszcze nie przetłumaczyliśmy gry na potrzeby anglojęzycznych testerów, choć bez wątpienia to zrobimy, ponieważ przed nami wystawa Gamescom. Myślę, że do wystawy Gamescom lub tuż po niej udostępnimy Survarium także zachodnim graczom.


Podziel się


Skomentuj