Rusza seria literacka Survarium

ksiazki
Niedawno studio Vostok Games udostępniło całkowicie za darmo trzy powieści ze świata Survarium w formie e-booków w języku rosyjskim. Natomiast w marcu bieżącego roku, nakładem rosyjskiego wydawnictwa EKSMO mają ukazać się w formie papierowej.

Lista książek:

  • Один из Леса (tłum. Człowiek z Lasu) – Andriej Lewickij.
    Głównym bohaterem jest łowca głów i mutantów Staś Login, próbując odkryć tajemnicę Lasu jak i samej katastrofy ekologicznej, ściera się z bojownikami Czarnego Rynku i udaje się w pełną nieprzewidywalnych niebezpieczeństw wyprawę do zagadkowego obiektu o nazwie Poligon Śmierci.
  • Вектор Угрозы (tłum. Wektor Zagrożenia) – Wiktor Noczkin.
    Przygody bojowo nastawionego trio: wielbiciela starych książek Aleksa, cierpiącego na amnezję super-żołnierza Szweda i młodej złodziejki Jany.
  • Штормовое предупреждение (tłum. Ostrzeżenie Burzowe) – Wiaczesław Szałygin.
    Powieść o skomplikowanej operacji wojskowej przeprowadzonej przez frakcję Armia Odrodzenia, w którą wciągnięte zostaną wszystkie ugrupowania Nowego Świata: zarówno bojownicy Czarnego Rynku, Włóczędzy jak i tajemniczy Osadnicy Skraju

Nie wykluczone, że w przyszłości do pisania w ramach tej serii literackiej zostaną zaproszeni kolejni autorzy.

Wszyscy trzej pisarze mają także na swoim koncie książki z serii literackiej S.T.A.L.K.E.R.. Warto zauważyć, że książka z tej serii napisana przez Wiktora Noczkina pt.: Ślepa Plama (ros. Слепое Пятно), niedawno ukazała się również w Polsce nakładem wydawnictwa Fabryka Słów.


Podziel się


Skomentuj