Raport z Igromir 2013

igromir2013
Ekipa Vostok Games przygotowała krótką relację z targów Igromir 2013 w Moskwie, na których gościli w dniach 3-6 października. Ich wizyta skończyła się niemałym sukcesem – Survarium zdobyło dwie istotne nagrody. W dalszej części newsa prócz tłumaczenia znajdziecie również odnośnik do fotografii z imprezy.

Ostatni tydzień okazał się być dla nas bardzo pracowity. Uczestniczyliśmy w największej wystawie gier w Rosji – Igromir 2013. W ciągu trzech dni podczas których targi były otwarte dla publiki odwiedziło je ponad 130 tysięcy osób; był to interesujący i ekscytujący sposób na spędzenie weekendu.

Nasze stanowisko znajdowało się w centrum zainteresowania; odwiedzający mogli nie tylko zagrać w wersję alpha Survarium, ale także wziąć udział w wielu innych atrakcjach i zmierzyć się ze swoimi znajomymi. Wiecznie popularny konkurs składania/rozkładania kałasznikowa na czas wypadł fantastycznie, podobnie jak konkursy sprawnościowe w robieniu pompek, czy zakładaniu maski przeciwgazowej na czas. Zarówno ekipa Vostok Games, jak i publiczność bawiła się świetnie. Mało tego, nasz projekt Survarium został uhonorowany dwiema nagrodami; „Najlepszy debiut na Igromir” i „Najlepsza strzelanina free-to-play”. To dla nas prawdziwy zaszczyt! [...]

Najciekawsze wg nas zdjęcia z imprezy znajdziecie na naszym Facebooku w albumie Igromir 2013.


Podziel się


Skomentuj