Pudełkowa edycja Survarium

okładka_survarium
Dzisiaj poznaliśmy więcej informacji dotyczących pudełkowego wydania Survarium w Polsce oraz imprezy, która odbędzie się z okazji wkroczenia tego uniwersum na polski rynek.

Przede wszystkim firma IMGN.PRO zaprezentowała finalną wersję okładki pudełka gry.

Gra trafi do sklepów 21 listopada tego roku w polskiej wersji językowej. Jak każdy pamięta jest to gra Free to Play, dlatego w edycji pudełkowej znajdziemy bonusy warte ponad 150 PLN, np. złoto czy specjalne emblematy w narodowych barwach. Całość będzie kosztować 49,99 PLN. Dystrybucją zajmie się firma Techland, co gwarantuje, że Survarium zagości niemalże w każdym sklepie zajmującym się sprzedażą gier. Tydzień po premierze wersji pudełkowej gra wkracza w otwarty Beta Test i każdy będzie mógł pobrać grę bez jej kupowania.

27 listopada tego roku zostanie zorganizowana impreza, na której będzie m.in. przedstawiciel Vostok Games – Andriasz Kozłowski pełniący funkcję PR menedżera. Oprócz tego pojawi się Andriej Lewicki – autor pierwszej książki z uniwersum Survarium w Polsce, która będzie miała premierę dzień po imprezie – oraz Krystian Machnik – właściciel facebookowej strony Napromieniowani.pl. Planowany jest również konkurs na najlepszy cosplay stalkera. Dokładne miejsce wydarzenia to Empik Junior, ul. Marszałkowska 104/122, Warszawa. Rozpoczęcie imprezy planowane jest na godz. 18:00.


Podziel się


Skomentuj

 • ADR

  Soundtrack będzie Audio CD czy w mp3?

  • http://Survarium.pl/ xKoweKx

   MP3 na płycie z grą.

 • Kuba

  Odradzam – najpierw problem z płytą, nie chciała działać. Po „wymyciu” zaskoczyła i instalacja trwa już 3 godziny. Każdy update wgrywa cholernie wolno (pomimo szybkiego internetu) i po 3 godzinach jest na wersji 0.26g. Pachnie amatorszczyzną.