Patch 0.24A

0.25B&C
Wersja 0.24A została wydana 7 sierpnia. Jest to spora aktualizacja do gry wprowadzająca m.in. dwie nowe mapy.

Zmiany w trybie PvP

Od początku zamkniętych testów beta gracze mieli możliwość testowania trybu PvP Survarium, w którym głównym celem było znaleźć i dostarczyć baterie do bazy. Twórcy gry spotkali się z wieloma zarówno pozytywnymi, jak i negatywnymi reakcjami ze strony testerów, dlatego też zdecydowali się na mały eksperyment dotyczący reguł gry. Na dwóch nowych lokacjach, zostanie aktywowany odmieniony tryb, PvP, którego najważniejszą cechą będzie to, że baterie nie będą już dłużej losowo rozsiane na danym poziomie, lecz położone w dedykowanych stacjach ładowania. Baterie będą ładowane w losowych okresach i będzie niemożliwe do przewidzenia, w której ze stacji następna bateria naładuje się. Od graczy wciąż będzie wymagane zabranie naładowanej baterii i dostarczenie jej do swojej bazy. Twórcy mają nadzieję, że ta zmiana uczyni rozgrywkę bardziej napiętą i poważnie podniesie znaczenie kontroli nad terytorium.

Lokacja Laboratorium „Wektor”

W tej aktualizacji pojawiają się dwie nowe lokacje, pierwszą z nich jest Laboratorium „Wektor”. Jest to średniej wielkości mapa z dużą ilością alternatywnych ścieżek. Baterie mogą znajdować się w trzech ładowarkach, z czego dwie z nich ulokowane są w wielkich halach badawczych, zaś trzecia położona jest na otwartym terenie wokół mapy. Centralna hala badawcza jest kluczowa w kontroli całego obszaru, ponieważ najkrótsza droga do bazy wroga biegnie właśnie przez nią. Wadą hali centralnej jest wzmożona ilość promieniowania, dlatego też gracze bez odpowiednich środków ochronnych mogą mieć problemy.

Lokacja Most w Kolonii

Cologne Bridge jest pierwszą próbą, by rozszerzyć geografię Survarium poza byłe USSR, w końcu katastrofa wywołała wpływ na wszystkich mieszkańców planety. Most w Koloniijest zwartą mapą i może być za wąska dla graczy, którzy są przyzwyczajeni do przestrzeni Rudnii lub Kurhan Mamaja. Bazy przeciwnych drużyn są położone na odległych końcach Sekcji Centralnej na moście. Dwa pociągi dzielą mapę na trzy „korytarze” i wraz z ruderami ocalałych tworzą kilka pionowych poziomów. W tej lokacji są jedynie dwie stacje ładowania, więc każdą baterię będzie bardzo ciężko zdobyć.

Kalkomanie

Długo oczekiwane kalkomanie zostaną teraz dodane do gry, aby rozszerzyć różnorodność wizualnych modyfikacji twojej postaci. Wraz z kamuflażem kalkomanie pozwolą graczom stworzyć naprawdę unikalne i nietypowe postacie, twórcy mają nadzieję, że spodoba się ta nowa opcja. Gracze, którzy zakupili Pakiety Założyciela otrzymają kalkomanie wraz z wprowadzeniem tej aktualizacji. Zwycięzcy konkursu literackiego oraz testerzy wersji alfa również otrzymają unikalne kalkomanie. Część kalkomanii jest sprzedawana w grze, ale niektóre wymagają pewnego poziomu reputacji z frakcjami. Ponad dwadzieścia innych kalkomanii będzie możliwych do zdobycia jedynie, jako nagroda w rozgrywce.

Nowe wyposażenie

Z każdą główną aktualizacją twórcy kontynuują dodawanie nowego wyposażenia oraz uzbrojenia. Z tą aktualizacją prezentują nam cztery zestawy opancerzenia oraz cztery nowe bronie. Osadnicy Skraju sprzedają zestaw opancerzenia „Leshy”, przeznaczony dla graczy, którzy doceniają mobilność oraz Opiekun (ang. Keeper) – zestaw ciężkiego opancerzenia, dla tych, którzy lubią „stać pod ostrzałem”. Karabin szturmowy „Vepr” oraz RPK-74M zostaną dodane do sklepu Osadników Skraju. Armia Odrodzenia może zaoferować swoim żołnierzom „Młot UM-2” – zestaw ciężkiego opancerzenia, który zapewnia najlepszą ochronę przed bronią palną, oraz OZK-18KB – pancerz przeznaczony do walki w skażonym terenie. AK-74M oraz A-545 zostaną dodane do sklepu Armii Odrodzenia. Na koniec, dla tych, którzy lubią ukradkiem kraść baterie z bazy wroga – granaty dymne.

Codzienny bonus

Wraz z tą aktualizacją pierwsze trzy zwycięstwa dadzą graczom podwójne doświadczenie i punkty reputacji. W dodatku, dla satysfakcji z tygodniowego cyklu trzech zwycięstw na dzień gracze otrzymają dodatkowe cenne bonusy.
Te oraz wiele innych zmian czekają na was w aktualizacji 0.24a. Miejcie oczy otwarte na nowe wiadomości z naszej strony.


Podziel się


Skomentuj