Nadchodzący patch 0.25a

0.25B&C
Z przyjemnością prezentujemy wam zwięzłą zapowiedź nadchodzącej aktualizacji 0.25A, która zostanie wgrana na serwery już w bliskiej przyszłości. Przede wszystkim chcielibyśmy zaznaczyć, że jednym z naszych głównych zadań jest poprawienie wydajności oraz stabilności klienta gry, by ulepszyć jej ogólną jakość. Musieliśmy skalibrować wewnętrzne procesy produkcji, dlatego też przygotowanie do następnej aktualizacji trwało tak długo. Ponadto począwszy od tej aktualizacji wszystkie kolejne duże zmiany będą wpierw sprawdzane na specjalnym serwerze testowym (Publiczny Serwer Testowy lub PTS). O testowych serwerach oraz udziału w testach będziemy informować w specjalnym wątku na naszej stronie.

A teraz pora na przedstawienie największych zmian w aktualizacji 0.25A.

Klany

Jedną z największych zmian będzie wprowadzenie klanów. Do stworzenia klanu będziesz potrzebował zwerbować innych graczy oraz zapłacić 250 000 srebrnych rubli. Po tym unikatowa nazwa oraz skrót zostaną przypisane do klanu – skrót pojawi się automatycznie również przy imieniu postaci. Ilość graczy w klanie jest ograniczona i jest zależna od poziomu klanu. Poziom klanu rośnie automatycznie wraz ze wzrostem doświadczenia, które gracze zdobywają. Oprócz tego gracze będą mieli dostęp do specjalnego trybu „Klan kontra Klan„. W tym trybie drużyna będzie się składać wyłącznie z członków danego klanu, a gracze z przeciwnej drużyny będą dobrani do rankingu klanu. Więcej szczegółów na temat klanów oraz co planujemy z nimi zrobić pojawi się w dedykowanym dla nich artykule.

Modernizacja ekwipunku

Pojawią się dwie nowe możliwości, by ulepszać swój ekwipunek. Możesz ulepszyć jakąkolwiek część ekwipunku używając innej lub tej samej jako „dawcy”. Jeżeli ulepszenie powiedzie się sukcesem, otrzymasz przedmiot z dodatkowym atrybutem. Drugi sposób do ulepszenia ekwipunku będzie zmieniał niechciane atrybuty na inne. Będziesz musiał wybrać spośród trzech nowych wariantów, które Tobie odpowiadają przy każdej próbie ulepszenia przedmiotu. Mamy nadzieję, że te dwie innowacyjne ścieżki ulepszenia ekwipunku dadzą graczom więcej kontroli nad swoim sprzętem oraz możliwość na użycie wielu identycznych przedmiotów w różny sposób.

Nowy ekwipunek i uzbrojenie

Armia Odrodzenia otrzyma super ciężki pancerz „Żubr UM-4„, karabinek maszynowy SR-2M oraz AS „Val”. Osadnicy Skraju otrzymają „Pilgrim„, czyli ciężki zestaw pancerza do walki w zanieczyszczonym środowisku, pistolet maszynowy H&K UMP45, karabin automatyczny 9A-91 oraz VSK-94. Oprócz tego gracze, którzy używają wysoko poziomowego ekwipunku otrzymają więcej waluty po skończonym meczu.

Walka wręcz

Najbardziej zauważalna zmiana w mechanice gry, która pozwoli uderzyć przeciwnika bronią w walce wręcz. W tej wersji atak, w większości wypadków, jest krytyczny dla przeciwnika i nie wymaga użycia broni palnej. W przyszłości zamierzamy rozwinąć mechanikę tej walki – uderzenia ciężko opancerzonego przeciwnika spowoduje ogłuszenie i dezorientacje zamiast natychmiastowej śmierci. Z drugiej strony jeżeli gracz ulepszy swoje umiejętności i broń, by np. posiadać bagnet, to jego obrażenia w walce wręcz wzrosną.


Zmiany na Kurhan Mamaja

Oprócz tworzenia nowych map, również jest ważne, by naprawiać krytyczne błędy w tych, które już są gotowe. W wersji 0.25A skupiliśmy się na ulepszeniu mapy Kurhan Mamaja. Oprócz wielu optymalizacyjnych poprawek, zmieniliśmy odrobinę układ mapy, np. kwasowa anomalia w obecnej wersji jest ignorowana przez graczy, dlatego przemieściliśmy ją bliżej do centrum i teraz jest ona kluczowym elementem, która pozwoli Tobie kontrolować kilka ważnych obszarów tej mapy.

Nie są to wszystkie zmiany i zobaczysz je już wkrótce w nadchodzącej aktualizacji. Bądźcie czujni i obserwujcie newsy na naszej stronie.


Podziel się


Skomentuj

 • Kiwi

  Zaciągnąłem grę, ale nie może się przebić przez logowanie, kreci i kreci i nic! Jestem zarejestrowany na survarium.com. A czekam na tą grę już długo.

  :-(

  • http://Survarium.pl/ xKoweKx

   A czy otrzymałeś dostęp do Bety?

  • v1dmo

   nie masz na co czekac, w obecnej formie nidna jak flaki z olejem nic po za pvp team deathmatch nie ma

 • v1dmo

  Kiedy wkoncu tryb free explore?Bo poki co samo pvp w td, ktore w ogole wg mnie nie powinno miec miejsca w tej grze

  • http://Survarium.pl/ xKoweKx

   PvP jest bazą pod bardziej złożone tryby i musisz się z tym pogodzić. PvE miało być jeszcze w tym roku – przynajmniej dla rosyjskich graczy.