Muzyczny konkurs Survarium

konkurs-muzyczny
Ekipa z Vostok Games ogłosiła konkurs muzyczny. A na stronie głównej gry możemy przeczytać wpis o następującej treści:

Jak powiedział Hans Christian Andersen „Kiedy słowa zawodzą, przemawia muzyka”. Jesteśmy dziś radzi zachęcić was do osobistego wkładu w podkład muzyczny Survarium dzięki naszemu konkursowi! Nie przegapcie tej fantastycznej okazji zamieszczenia własnej muzyki do oficjalnego albumu muzycznego Survarium!

Konkurs utrzymywany jest w dwóch kategoriach:

1. „Cover głównego wątku Survarium”. W Twojej wersji wątku możesz użyć tej samej melodii, bądź jej poszczególnych części, ale w innym układzie i/lub stylu. W odniesieniu możesz sprawdzić oficjalną odmianę utworu oraz cover w wykonaniu FireLake.

2. „Utwór do Survarium”. Stwórz własny utwór, który według Ciebie będzie idealnie pasował do naszego projektu. Nie nakładamy żadnych limitów co do stylu i gatunku muzyki, tak samo jak do długości utworu, czy ich ilości przesłanych przez jedną osobę. Możesz wysłać zgłoszenie do którejkolwiek kategorii, bądź do obu na raz. Natomiast przejrzystość praw autorskich jest ważnym warunkiem: użycie utworów/ścieżek muzycznych, do których nie ma się praw jest zakazane w konkursie. Przesyłając muzykę do konkursu gwarantujesz, że utwory są wolne od jakichkolwiek roszczeń od osób trzecich oraz, że jesteś jedynym właścicielem praw autorskich.

W celu zgłoszenia swojego utworu, proszę zastosuj się do kroków opisanych poniżej:

Krok pierwszy: Załaduj swój plik na swoje konto w SoundCloud, upewnij się, że w tytule wpisałeś „Survarium Music Contest”, a opis pliku oznacza do jakiej kategorii jest zgłaszany oraz zawiera link do strony (na przykład: „Survarium Main Theme Cover. www.survarium.com”).

Krok drugi: Wyślij e-mailem link (URL) na adres contest@survarium.com, w tytule wpisz „Survarium MusicContest”. Nie zapomnij podpisać się pełnym imieniem i nazwiskiem jako autor utworu.

Konkurs trwa od 28 sierpnia do 28 listopada 2014 roku.

Po wstępnym przesłuchaniu Twojego utworu, zostanie on dodany do playlisty na oficjalnym kanale Survarium.

Deweloperzy Survarium przejrzą zgłoszenia i wyłonią zwycięzców konkursu.

Utwory szczęśliwców zostaną umieszczone w oficjalnym soundtracku Survarium Vol.2!

Na dodatek, zapewniamy nominację „Wybór słuchaczy” dla utworów, które zdobędą największą ilość przesłuchań oraz polubień.

Poza muzycznym albumem, wszyscy finaliści konkursu zostaną oznaczeni unikalną kalkomanią w grze „Muzyk” dla ich postaci oraz dodatkowym „złotem” w grze.

Powodzenia dla wszystkich uczestników!


Podziel się


Skomentuj