Konkurs „Świąteczna apokalipsa”

xmaspostapo
W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia, twórcy Survarium organizują kolejny konkurs.

Zadaniem jest przemienić się w świąteczną postać z post-apokaliptycznego świata. Dajemy wszystkim uczestnikom wolność wyboru – przebrać się za Mikołaja, choinkę, czy nawet za renifera! Ty decydujesz.

Proszę zwrócić uwagę, że bardzo ważne jest zachowanie charakteru postaci w temacie Świąt i jednocześnie w post-apokaliptycznym stylu. Będziemy zwracać uwagę na oryginalność, dokładność i złożoność waszego cosplaya.

Zrób zdjęcie i zamieść je na swojej tablicy na Facebooku lub wyślij mailem na adres contest@survarium.com, wpisując w temacie „Christmas Apocalypse”.
Dodatkowo w waszym cosplayu na zdjęciu musi pojawić się zwrot „Merry Christmas, survivors!”. Możesz na przykład napisać to na kartce papieru, tak żeby było jasno widoczne.

Rozmiar zdjęć powinien wynosić przynajmniej 1024×768. Jakość i kompozycja zdjęcia będzie dużą zaletą.
Zdjęcia niespełniające wymogów konkursu nie będą do niego kwalifikowane.

Wpisy są akceptowane od 15 do 19 grudnia 2014.

Nagrody:

Autor najbardziej kreatywnego coplayu otrzyma tytuł „Bohatera Świątecznej Apokalipsy”, zostanie również przeprowadzony z nim wywiad na oficjalną stronę Survarium! Ponadto otrzyma konto premium na 2 miesiące, 1000 Złota oraz firmową czapkę z logo gry.

Zdobywca drugiego miejsca otrzyma konto premium na miesiąc, 700 Złota oraz czapkę.

Zdobywca trzeciego miejsca otrzyma 2 tygodnie konta premium oraz czapkę.

Do dzieła!


Podziel się


Skomentuj

  • disappointed_stalker

    Orientuje się ktoś czy można kupić kolejną wersję pudełkową i aktywować kod na koncie na którym zostało to już raz zrobione ? Jeśli tak to czy premium przedłuży mi się o 90dni ?

    • http://Survarium.pl/ xKoweKx

      Nie da rady czegoś takiego zrobić.