Konkurs: Survarium wśród nas

Konkurs fotograficzny
Twórcy gry Survarium zapraszają do udziału w konkursie fotograficznym. Szczegóły znajdziecie w rozwinięciu newsa.

Pomimo tego, że świat wygląda jak wygląda za sprawą rozprzestrzeniania się cywilizacji, wystarczy jedynie wyjrzeć przez okno albo pójść na spacer by odnaleźć miejsce gdzie krajobraz może jednoznacznie kojarzyć się z szeroko rozumianą post-apokalipsą. Nie będziemy dyskutować na temat tego czy to dobrze czy też źle, ponieważ dzisiaj zrobimy coś trochę innego.

Przygotujcie swoje aparaty i upewnijcie się, że są dobrze ustawione, ponieważ nasz nowy konkurs Survarium wśród nas jest przygotowany specjalnie dla Ciebie!

Twoje zadanie polega na odnalezieniu w okolicach Twojego miejsca zamieszkania interesujących budynków, budowli architektonicznych lub obiektów przemysłowych, które idealnie wpasowują się w klimat naszej gry Survarium, zrób im zdjęcia i wyślij je do nas!

Kryteria oceny zdjęć:

  • Rozdzielczość zdjęć (im większa tym lepsza);
  • Na zewnątrz – szeroki plan obiektu, całość w kadrze, pozostałe elementy obiektu (urządzenia komunikacyjne, radary, konstrukcje metalowe);
  • Wnętrze – ogólny wygląd wnętrza obiektu, pozostałe elementy obiektu;
  • Mechanizmy – ciekawe urządzenia przemysłowe, przyrządy i inne wyposażenie.

Warunki konkursu:

  • Twoje zdjęcia powinny być zrobione nie wcześniej niż w chwili rozpoczęcia konkursu i nie powinny być nigdzie dotychczas publikowane i/lub wykładane.
  • Zdjęcia ściągnięte z Internetu są niedozwolone!
  • Zdjęcia, które nie mają żadnego związku z tematem konkursu nie będą brane pod uwagę.
  • Zdjęcia konkursowe umieszczajcie na jednym z hostingów po czym przesyłajcie nam e-mailem na adres photocontest@survarium.com link z dostępem do nich pisząc w tytule tematu „International Photo Contest” do 28 listopada 2013 roku. Nie zapomnijcie podać w mailu swoje imię i nazwisko.

Wybrane i zatwierdzone zdjęcia zostaną umieszczone w oddzielnym albumie na portalu społecznościowym Facebook na oficjalnym kanale gry Survarium. Niezastosowanie się do powyższych warunków spowoduje wykluczenie z udziału w konkursie. W ciągu tygodnia od zakończenia konkursu podamy imiona dwóch zwycięzców a trzeci z kolei zostanie wyłoniony po przez głosowanie społeczności fanów gry.

Każdy z trzech zwycięzców otrzyma nagrodę w postaci zaproszenia do testowania Survarium, firmową koszulkę i plakat podpisany przez twórców gry.

Powodzenia Ocalali i bawcie się dobrze!


Podziel się


Skomentuj