Dziennik testów alpha #3

d3
Po długim milczeniu ekipa ze studia Vostok Games uraczyła nas nowymi informacjami dotyczącymi postępów w testowaniu wersji alpha gry Survarium. Najważniejszą nowością jest planowanie poszerzenia liczby osób biorących udział w testowaniu gry o graczy spoza Rosji i krajów WNP.

Minął niemal miesiąc od ostatniej aktualizacji dziennika testów alpha gry Survarium. Pomimo milczenia nasza ekipa nadal intensywnie pracuje w ciągu dnia i w nocy by ulepszyć ten tytuł. W ciągu minionego miesiąca, podwoiliśmy liczbę osób testujących alphę a także dokonaliśmy ze sto poprawek w obecnej wersji gry. Pod koniec maja wydaliśmy kolejny hotfix (0.11e), po czym zabraliśmy się do pracy nad wersją 0.12. Szczerze mówiąc, spodziewaliśmy się, że zdołamy wypuścić v0.12 w połowie czerwca ale niektóre założenia okazały się dużo trudniejsze w realizacji niż zakładaliśmy.
Dlatego zdecydowaliśmy się przerwać milczenie i opowiedzieć naszym graczom czego mogą oczekiwać od wersji 0.12 i dlaczego jest to dla nas takie ważne.

Co więcej, dodaliśmy nową lokację o nazwie Szkoła (ang. School). W dodatku, w istniejących lokacjach będą artefakty i anomalie – od teraz do celów testowych udostępnione zostaną tylko dwa typy artefaktów.

Trzecią ważną zmianą będzie wprowadzenie ostatecznego interfejsu lobby. Zbliżająca się aktualizacja będzie zawierać jedynie część dotyczącą przedmiotów i wyposażenia postaci. Przy odrobinie szczęścia, nowy interfejs będzie wygodniejszy i łatwiejszy w obsłudze dla graczy.

W końcu jakaś przydatna informacja dla wszystkich tych, którzy jeszcze nie dostali się do testów wersji alpha gry: zamierzamy podwoić liczbę testerów po uruchomieniu wersji 0.12.

Będziemy informować na bieżąco o naszych planach odnośnie globalnego testowania wersji alpha gry. Zrobimy co w naszej mocy by osiągnąć to założenie jak najszybciej. Dziękuję za okazane zrozumienie i cierpliwość.


Podziel się


Skomentuj