Dziennik Testów Alpha #1

d1
Na oficjalnym forum gry Survarium, kierownik projektu Rusłan Didenko opublikował podsumowanie pierwszej serii testów alpha w formie dziennika. W rozwinięciu newsa pełna treść podsumowania:

W weekend rozesłano 400 zaproszeń, 244 graczy przyłączyło się do gry, rozegrali przynajmniej po jednym meczu. W sumie rozegranych zostało 226 meczów w których zginęło 9011 graczy… odnotowano także 187 samobójstw.

Dzięki aktywności testerów znaleźliśmy dużą ilość błędów zarówno technicznych jak i tych związanych z rozgrywką. Niestety ale nie możemy naprawić wszystkiego od razu. W najbliższym czasie planujemy skoncentrować się na następujących problemach:

 • błędy podczas instalacji i uruchamiania gry – pracujemy nad ich usunięciem, najbliższy wydany patch powinien polepszyć zaistniałą sytuację,
 • niewystarczający stopień jakości synchronizacji graczy w sieci, z tego powodu w testach uczestniczy zaledwie połowa graczy w porównaniu do zaplanowanej liczby osób. Rozpoczniemy prace nad nowym algorytmem synchronizacji postaci w sieci, to powinno poprawić zaistniałe problemy i w istotny sposób zmniejszyć natężenie ruchu w sieci. Według naszej oceny prace mogą zająć 3-4 tygodnie,
 • wiele problemów z dźwiękiem, część z nich naprawimy w najbliższym patchu. Natomiast rozwiązanie wszystkich znanych problemów ze słyszalnością i niepoprawnym urywaniem się dźwięków zajmie nam nie mniej niż 2-3 tygodnie.

Podziel się


Skomentuj

 • Troc1neX

  Lipton miałem nadzieję że dostane jakieś info na meila wraz z dostępem do alfy : <

  • http://Survarium.pl/ Glaeken

   Masz jeszcze szansę otrzymać zaproszenie ponieważ w pierwszym rzucie zaprosili graczy ze wschodu.